Giro di Vespe

Giro di Vespe neboli “Jízda vos” je název pravidelně pořádaných vyjížděk na našich strojích. Tradice společných vyjížděk vznikla již před založením Zlínského Vespa Clubu a tak jsme se rozhodli v ní pokračovat a nadále ji vylepšovat. Tato akce čerpá z tradic a zvyků letitých italských Vespa clubů. Jen v prvním roce existence Vespa Clubu Zlín se nám podařilo při Giro di Vespe najezdit více než ….. kilometrů a to považujeme za krásný výkon.

Přesně podle našeho motta: Amicizia. Avventura. Passione. Vespa. chceme, aby vyjížďky Giro di Vespe sloužíly k udržení přátelství jak mezi členy clubu tak i mezi ostatními majiteli motocyklů značky Vespa v regionu. Při našich jízdách se snažíme, aby každý zažil alespoň kousek dobrodružství, na které pak bude moct s radostí vzpomínat. A především utužujeme onu vášeň, protože ta bezesporu k italskému stylu života a ke značce Vespa neodmyslitelně patří.