Nejdál nebo nejvýš

Patronem a iniciátorem této soutěže nebo spíše výzvy je Prezident Zlínského Vespa Clubu Marek. V této prázdninové výzvě, která je určena výhradně pro členy VCZ je úkolem, umístit nálepku Vespa Club Zlín jak název napovídá co nejdál nebo co nejvýš. Podmínkou je, že se přímo na toto místo musí soutěžící dostat na Vespě. Pak už stačí na místě udělat fotografii, na které bude vidět jak Vespa, tak i nálepka. Tuto pak může nahrát spolu s příslušným hashtagem do FB skupiny Vespa Club Zlín nebo ji může poslat na email info@vespaclubzlin.cz s názvem místa a krátkým popiskem a my ji následně zveřejníme.

Výherce bude vyhlášen v první polovině měsíce září a jako cena pro vítěze je připravena láhev italského Campari, drobné upomínkové předměty spojené s výzvou a především neskonalý respekt ostatních členů VCZ. Každý kdo se bude chtít soutěže účastnit, obdrží 2ks nálepek o které se lze přihlásit emailem nebo osobně na některé z pravidelných vyjížděk. Tato výzva má být především zábava, zpestření cesty na Vespě, kterou v létě podniknete, způsob jak se v clubu trochu „poštengrovat“, nikoliv hon za vítězstvím a proto je třeba brát to s hůmorem a především s rozumem !